O Monice

Jmenuji se Monika Žižková Kaniová a narodila jsem se 9. ledna 1963 v Praze. Ukončila jsem své občanské povolání u ČSA, kde jsem pracovala 21 let a v současné době se věnuji pouze poradně, pořádání kurzů sebepoznání a vlastnímu rozvoji.

Když jsem se po mateřské dovolené vrátila do práce a měla jsem vlastní příjem, nastalo pro mne po rozvodu období, kdy mě začala zajímat jóga, správná výživa, vitamíny, stopové prvky – minerály, potravinové doplňky, byliny. Četla jsem knihy či okopírované spisky z léčitelského prostředí, např. od pátera Ferdy apod., ale i knihy Arthura Moodyho – Život po životě a Návraty do minulých životů, Marty Foučkové – Já jsem a Jsem apod. Ve svém životě jsem potkala ty správné lidi s informacemi o práci s bioenergií. Další vývoj byl jen otázkou času.

Po úrazu s nohou jsem si ověřila sama na sobě, jak funguje proudění energie z rukou a už mne nic nemohlo zadržet. A tak jsem zahájila své studium. Dnes děkuji životu za všechny zkušenosti i lidi, které jsem v něm dosud potkala. Děkuji i za nepříjemná období, vlivy a zážitky, neboť mne vlastně saturnovsky (viz mé znamení Kozoroha) tvrdou a jistou cestou vedly a připravovaly k mé nynější práci, kterou dělám s chutí a láskou. Bez nich bych stěží pochopila mnohé klienty, dospělé i děti, kteří přicházejí do mého života i do mé poradny, či na kurzy, které dnes učím.

Zde je seznam absolvovaných kurzů, kterými jsem prošla a seznam mých certifikátů.

Absolvování většiny kurzů a jejich částí je garantováno mezinárodní asociací REIKI a ONE Brain.